Za poslední 3 měsíce jsme výrazně rozšířili podporu platebních možností na platformě Shop360. Pokud chcete expandovat do zahraničí, určitě přivítáte možnost nabídnout zákazníkům možnost zaplatit přes: PayPal, PayMill, iDeal.nl (Mollie), Payson.se, Sofort.de nebo Klarna.

Připravili jsme nové platební možnosti. Pokud se více zajímáte o zahraniční platební metody, doporučuji studii Your global guide to alternative payments (ke stažení zdarma) od společnosti WorldPay. Na platformě Shop360 jsou aktuálně k dispozici tyto zahraniční platební metody:


 

PayPal

www.paypal.com

Internetová peněženka s kreditem. Rozšířená celosvětově. Zákazníci platí na účet obchodníkovi buď pomocí kreditu ze svého PayPal účtu anebo přímo pomocí platební karty a to i bez aktivního PayPal účtu.


 

PayMill

www.paymill.com

Platební brána PayMill umožňuje platbu kartou přímo ze stránek obchodu (procesu objednávky) na platformě  Shop360. Informace o platební kartě nejsou přeneseny k obchodníkovi, ale šifrovaně přímo na platební bránu PayMill. Proto není nutné aby obchodník splnil přísná pravidla standardu pro akceptaci karet (PCI). Zákazník zadá údaje o své kartě v průběhu objednávky přímo na stránkách e-shopu a v reálném čase je informován o výsledku platby.


 

iDeal.nl

www.mollie.nl

Platební možnost iDeal je rozšířena v Holandsku a Belgii. K online nákupům ji využívá přes 85% nakupujících. Jedná se centralizovaný systém bankovních převodů .  Zákazník zvolí platební možnost iDeal. Potom je přesměrován na platební bránu iDeal, vybere svou banku a je přesměrován do jejího online bankovnictví. Přihlásí se klasicky ke svému internetovému bankovnictví a potvrdí platbu. Výsledek transakce je znám okamžitě.


 

Payson.se

www.payson.se

Payson je platební brána rozšířena hlavně ve skadinávských zemích. Funguje na podobném principu jako naše PayMuzo. Pro její využití je potřeba otevřít účet v bance se kterou Payson brána spolupracuje.


 

Sofort.de

www.sofort.com

Německý platební systém na bázi převodů mezi bankovními účty anebo pomocí odložených plateb na fakturu. V průběhu transakce se zákazník hlásí ke svému Sofort platebnímu účtu.


 

Klarna

www.klarna.com

Klarma je platební metoda původem ze Švédka, získává si ale stále větší oblibu i v dalších evropských zemích. Zákazník objedná zboží a to je mu ihned doručeno. Obchodník dostane za zboží zaplaceno od společnosti Klarna. Zákazník zaplatí společnosti Klarna na základě faktury po 14 dnech anebo na splátky.

David vede ve 3sixty e-commerce projekty a hledá cesty jak by mohly být ještě úspěšnější.

Tagged with:
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *