Nabídka práce Obchodník / account manager u 3sixty

Externí spolupráce při získávání nových zakázek (prodej Shop360) a komunikace s klienty

Nabízení a prodej e-shopu Shop360.Více info o tomto řešení na www.shop360.cz

Náplň práce

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • zpracování obchodních nabídek
  • komunikace s klinety
  • příprava reklamních a prezentačních materiálů

Požadujeme

  • obchodní talent, spolehlivost
  • orientaci v prostředí internetových technologí
  • komunikační schopnosti
  • znalost běžných kancelářských aplikací

Výhody

  • odměna dle rozsahu spolupráce
  • motivační složky odměny za získané zakázky

Nabídky a CV zasílejte na:
info@3sixty.eu

Kontakty

3sixty, s.r.o.
Horáčkova 1222/5
140 00, Praha 4
Česká republika

IČ: 27582264
DIČ: CZ27582264
e-mail: info@3sixty.eu
tel.: +420 739 422 522

Mapa webu

Naše projekty

Přihlásit se k odběru novinek

Certifikáty

Procesy společnosti 3sixty, s.r.o. jsou v souladu s požadavky norem ISO 9001:2008, 14001:2005 a 27001:2006.