Nabídka práce - PHP programátor/ka

Hledáme schopného PHP programátora či programátorku pro tvorbu CMS systémů, s možnosti prací v sídle firmy či z domova.

Náplň Vaší práce aneb co budete dělat

  • vývoj CMS
  • implementace a vývoj Shop 360
  • plnění klientských požadavků
  • práce na nových projektech
  • správa stávajících projektů

Požadujeme aneb co byste měli ideálně umět a znát

  • schopnost samostatné práce i práce v týmu na větších projektech
  • schopnost samostatné analýzy problému
  • objektově orientované programování v PHP5, návrhové vzory, ZendFramework
  • znalost SQl, zkušenosti s návrhem DB
  • znalost Javascriptu (či jQ frameworku)
  • práce se šablonami
  • znalost XHTML a CSS
  • a především důsledně odvádět kvalitní práci

Výhody aneb co nabízíme my Vám

  • možnost seberealizace na zajímavých projektech
  • pružná pracovní doba
  • vysokou míru samostatnosti
  • příjemný kolektiv
  • možnost učit se novým věcem
  • profesní i finanční růst s firmou – více informací

Vážným zájemcům o tuto pozici doporučujeme přečíst si článek: Jak u nás probíhá pracovní pohovor
Nabídky a svá CV zasílejte na: info@3sixty.eu

Kontakty

3sixty, s.r.o.
Horáčkova 1222/5
140 00, Praha 4
Česká republika

IČ: 27582264
DIČ: CZ27582264
e-mail: info@3sixty.eu
tel.: +420 739 422 522

Mapa webu

Naše projekty

Přihlásit se k odběru novinek

Certifikáty

Procesy společnosti 3sixty, s.r.o. jsou v souladu s požadavky norem ISO 9001:2008, 14001:2005 a 27001:2006.