Služby

Jsme moderní internetová full service agentura s důrazem na osobní přístup ke klientům. Zabýváme se především tvorbou internetových stránek, jejich propagací a optimalizací. Vyberte si z námi nabízených služeb:

Tvorba webových stránek

Internetová prezentace je vaše vizitka a základ a pro budoucí úspěšné fungování. Proto si dáme hodně záležet a odvedeme perfektní práci k vaší spokojenosti. Vytvoříme atraktivní design co se bude líbit, ten nasadíme na redakční systém CMS360, takže si budete sami moci snadno prezentaci spravovat. Jakmile bude vše otestováno a spuštěno, začneme řešit jak na váš web přivést co nejvíce zákazníků a zároveň z nich vytěžit maximum pro váš byznys.

Více o webových stránkách

Tvorba internetových obchodů

Prostřednictvím internetu každý den nakupují miliony uživatelů. Elektronické obchody (e-shopy) svádí boj o zákazníky ve všech kategoriích. Nejvíce zákazníků získají propracované e-shopy s intuitivním ovládáním a působivou grafikou. Buďte o krok napřed před svou konkurencí a vydělávejte díky úspěšnému e-shopu

Více o e-shopu

Internetový marketing

Chybí vám přísun nových návštěvníků? Díky nástrojům internetového marketingu jako je SEO optimalizace pro vyhledávače, PPC reklama, nebo nastavení e-commerce řešení dokážeme přivést na web nové návštěvníky, kteří mají zájem o váš produkt nebo služby a tím získat nové zákazníky pro váš obchod.

Více o internetovém marketingu

E-mail marketing

E-mail marketing je jeden z efektivních nástrojů internetového marketingu. Pokud máte internetový obchod, nebo nabízíte produkty či služby, které mohou vaši stávající zákazníci využít opakovaně, neni nic snažšího, než udržovat stálý kontakt právě se stávajícími klienty. Získávat stále nové klienty je velmi náročné časově i finančně, proč tedy nevytěžit maximum z těch stávajících.

Více o e-mail marketingu

Sociální media

Sociální sítě jsou fenoménem dnešní doby. Jen v Česku navštěvuje nejznámější sociální síť Facebook 3 miliony uživatelů. Není proto divu, že se na sociálních sítích snaží prezentovat i firmy a oslovit tak tím své zákazníky i potencionální budoucí klienty.

Více o sociálních mediích


Kontakty

3sixty, s.r.o. 
Horáčkova 1222/5
140 00, Praha 4
Česká republika

 

IČ: 27582264
DIČ: CZ27582264
e-mail: info@3sixty.eu
tel.: +420 739 422 522

 

Mapa webu

Naše projekty

Přihlásit se k odběru novinek

Certifikáty

Procesy společnosti 3sixty, s.r.o. jsou v souladu s požadavky norem ISO 9001:2008, 14001:2005 a 27001:2006.