E-commerce

Kromě již poměrně rozšířených pojmů jako je seo optimalizace nebo ppc reklama jsou zde další možnosti, jak získat více klientů a návštěvnosti přes webové stránky. Jako další služby,které nabízíme pro zvýšení prodeje jsou:

Webová analytika

Sledováním webové analytiky dokážeme vyhodnotit chování uživatelů na webu. Díky těmto datům můžeme navrhnout a provést takové úpravy na webu, aby se konverzní poměr internetového obchodu nebo webu několikanásobně zvýšil. Ke sledování využíváme profesionální nástroje jako Google Analytics, Clicktale, a další.

Optimalizace porovnávačů zboží

Porovnávače zboží jako je např. Heureka.cz, Zbozi.cz nebo Hledejceny.cz jsou nepostradatelným zdrojem přísunu zákazníků na internetový obchod. Mít pouze vygenerovaný xml soubor a posílat produktová data již nestačí. Je třeba sledovat konkurenci, pravidelně aktualizovat ceny zboží, kontrolovat správné zařazení a spárování produktů a mnoho dalších činností. Pokud si nejste jisti, zda těžíte z porovnávačů zboží maximum, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Zvyšování obchodní úspěšnosti webu

Zvyšováním obchodní úspěšnosti webu docílíte toho, aby z Vašeho webu neodcházeli potencionální zákazníci. Vylepšíme konverzní poměr mezi lidmi, kteří web navštíví, a těmi, kteří si něco objednají. Pokud máte zájem o více informací, nebo nezávaznou nabídku, kontaktujte nás.

Testování webových stránek

Testováním webových stránek dokážete zjistit, která varianta např. formuláře, obrázku nebo textu nejvíce zabírá na vaše uživatele. Jedná se o rychlé a levné porovnání dvou nebo více variant prvků na webu. Díky testování tak můžete web stále vylepšovat a zvyšovat např. počet objednávek z internetového obchodu. Jednoduchým testováním můžete zvýšít efektivitu své reklamy nebo webu o desítky procent.

Mám zájem o E-commerce řešení »Kontakty

3sixty, s.r.o. 
Horáčkova 1222/5
140 00, Praha 4
Česká republika

 

IČ: 27582264
DIČ: CZ27582264
e-mail: info@3sixty.eu
tel.: +420 739 422 522

 

Mapa webu

Naše projekty

Přihlásit se k odběru novinek

Certifikáty

Procesy společnosti 3sixty, s.r.o. jsou v souladu s požadavky norem ISO 9001:2008, 14001:2005 a 27001:2006.