Tvorba webů

Internetová prezentace je vaše vizitka a základ a pro budoucí úspěšné fungování. Proto si dáme hodně záležet a odvedeme perfektní práci k vaší spokojenosti.

Vytvoříme atraktivní design co se bude líbit, ten nasadíme na redakční systém CMS360, takže si budete sami moci snadno prezentaci spravovat. Jakmile bude vše otestováno a spuštěno, začneme řešit jak na váš web přivést co nejvíce zákazníků a zároveň z nich vytěžit maximum pro váš byznys.

Jak postupujeme při tvorbě webu?

Nejprve nám předáte svoji představu a vysvětlíte nám k čemu má web sloužit a jakých cílů s jeho pomocí chcete dosáhnout. My vám navrhneme nejvhodnější řešení a po jeho schválení se pustíme do práce.

Navrhneme strategii a informační architekuru webu na základě vašich podnětů a podkladů. Pro návrh používáme službu Mockflow a výstupem z ní budou wireframy na kterých si odsouhlasíme rozložení jednotlivých prvků a jejich důležitost.

Vytvoříme grafický design, klidně v několika verzích, pokud si to budete přát.

Z designu vytvoříme šablony a nasadíme je na redakční systém CMS360 tak, aby bylo snadné dál web spravovat. Samozřejmostí při tvorbě je důraz na použitelnost a přístupnost stránek (pro handicapované uživatele ale např. i pro mobilní zařízení).

Naplníme prezentaci obsahem sami, anebo s vaší pomocí. Obsah je důležitý a proto se na něj hodně soustředíme. Texty na web optimalizujeme tak, aby byly pro zákazníky atraktivní a pochopitelné. Stejně tak dbáme na vhodnost textů z hlediska marketigových cílů.

Testování je důležité a probíhá po celou dobu vývoje a závěr ještě finální testovací procedury. Vše musí fungovat bezchybně. Tím nemyslíme pouze správnou funkčnost techologií, ale i to zda budou budoucí uživatele nové prezentaci rozumět. Pokud si to budete přát, můžeme na vzorku uživatelů otestovat váš web ještě před uvedením do ostrého provozu a zjištěné poznatky zapracovat přímo do procesu tvorby.

Technická podpora a monitoring - Pokud by přece jenom něco nefugovalo správně, dozvíme se o to jako první. Všechny naše služby jsou pravidelně automaticky testovány a na případné chyby reagujeme co nejdříve. I tak jsme vám ale k dispozici pro případné konzultace a hlášení chyb a to jak na e-mailu tak i telefonu.

redakční systém CMS360 »hotové balíkové řešení »Kontakty

3sixty, s.r.o. 
Horáčkova 1222/5
140 00, Praha 4
Česká republika

 

IČ: 27582264
DIČ: CZ27582264
e-mail: info@3sixty.eu
tel.: +420 739 422 522

 

Mapa webu

Naše projekty

Přihlásit se k odběru novinek

Certifikáty

Procesy společnosti 3sixty, s.r.o. jsou v souladu s požadavky norem ISO 9001:2008, 14001:2005 a 27001:2006.