Jak u nás probíhá pracovní pohovor

Poté, co nám pošlete svůj životopis, a my usoudíme, že Vaše znalosti odpovídají našim požadavkům, budete pozváni na osobní pohovor. Na schůzku přijďte včas, v dobré náladě a vhodně oblečeni. Rozhodně Vás nebudeme posuzovat podle stylu Vašeho oblékání, ale oděv byste měli volit podle vážnosti dané situace. Po vstupu Vás jako první přivítá paní sekretářka a pokud překonáte trému a úspěšně vysvětlíte, kdo jste a proč jste přišli, budete uvedeni k vedoucímu webových projektů panu Davidu Brtníkovi. Ten Vám na úvod představí naši firmu, popíše nabízenou pozici a následně položí několik ohledně údajů ve Vašem životopise a Vašich zkušeností. Věříme, že v průběhu pohovoru z Vás tréma spadne, rozhodně nemáme v plánu Vás tu nějak trápit, navíc odborníka obvykle poznáme hned po pár větách, tedy očekávejte spíše přátelský pohovor o tom, jaké jsou vaše představy o pracovní pozici, co vás baví.

 

V průběhu pohovoru rozhodně neuškodí, když:

  • Budete vědět něco o naší společnosti, čím se zabýváme, jaké byly naše minulé projekty.
  • Projevíte jako komunikativní typ, který umí naslouchat a má předpoklady pro řešení úkolů samostatně, tak i synchronizovat svoji práci s týmem.
  • Vás nezaskočí, když budete postaveni před nový problém, na který jste v minulosti nenarazili. Nebudete to brát od nás jako zákeřnost, ale jako výzvu, jak se prakticky vzdělávat a neustále se zlepšovat.
  • Předvedete svou originalitu, nejen jak řešit problémy na které narazíte, ale i kladný postoj ke zkoušení nových věcí a postupů.
  • Poznáme ihned, že vaše práce je pro vás koníčkem.
  • Prokážete, že jste spolehliví, zodpovědní a včas plníte termíny.

Poté přejdeme společně do druhé fáze pohovoru, kde budeme zjišťovat především, jaké jsou Vaše finanční představy a cíle a zda je námi nabízená pozice tou pravou pro Vás. Tedy určitě probereme finanční ohodnocení a růst s firmou.

Finanční růst s firmou

Je důležité vědět předem to, že neděláme rozdíly, ať již jste studující, či programátor s praxí. Na začátku naší spolupráce budete dostávat jednodušší úkoly a základní fixní plat. Ihned jak se osvědčíte, což může být po standardní 3 měsíční zkušební lhůtě, ale klidně i v rámci několika týdnů, vám bude plat zvýšen na základě vašich schopností. Za co všechno můžete být u nás dále odměněni? Zastáváme názor, že nejen kvalitně a rychle odvedená práce ale i nová myšlenka, nápad či originální řešení mají být po zásluze odměněny. Proto nabízíme kromě fixního platu zajímavé bonusové ohodnocení a zaměstnanecké výhody na základě vaší výkonnosti. Obecně platí, že čím lépe se nám bude díky vám dařit, tím více se to projeví na vašem platu.

Prošli jste přijímacím pohovorem a dohodli jsme se na spolupráci? Co Vás čeká a nemine?

Po vyřízení nezbytných organizačních záležitostí jakými jsou podpis pracovní smlouvy atd., Vám poskytneme čas na bližší seznámení s projekty, začneme s jednoduchými úkoly, jejichž obtížnost budeme postupně zvyšovat. Pokud mezi nás zapadnete a práce vás bude těšit, věříme, že se naše spolupráce rozvine a bude pro obě strany velkým přínosem. Těšíme se na vaši návštěvu.

Za společnost 3sixty
Developerský tým.Kontakty

3sixty, s.r.o. 
Horáčkova 1222/5
140 00, Praha 4
Česká republika

 

IČ: 27582264
DIČ: CZ27582264
e-mail: info@3sixty.eu
tel.: +420 739 422 522

 

Mapa webu

Naše projekty

Přihlásit se k odběru novinek

Certifikáty

Procesy společnosti 3sixty, s.r.o. jsou v souladu s požadavky norem ISO 9001:2008, 14001:2005 a 27001:2006.