Propojené ERP, ekonomické systémy s e-shopem Shop360

Využijte automatického datového napojení na váš ERP / ekonomický / skladový systém. Shop360 lze pak kompletně vzdáleně spravovat. Ušetříte si práci a navíc se vyhnete chybám. V dnešní době se už přesné informace o stavech skladů a stavech vyřízení objednávek berou jako samozřejmost. Pokud tedy nebudete využívat přímo administraci eshopu pro vedení skladu, je pro vás datové napojení naprostou nutností. Můžete využít připravených datových konektorů, ale není problém Shop360 napojit i na jiné systémy pokud export umožňují.

Propojené ERP se Shop360

Money S5, S3

Účetní a informační systémy Money S5 a S3 patří mezi nejrozšířenější systémy u nás. Money S3 je účetní systém pro menší firmy a živnostníky. Money S5 je moderním ERP systémem, který dokáže uřídit velké společnosti. Propojením těchto systémů s naším e-shopovým řešením shop360 ušetříte mnoho času a práce.

Altus Vario

Altus VARIO je ekonomický systém určený ke zpracování veškerých firemních agend. Snadno s ním vyřešíte nákupy a prodej zboží, skladovou evidenci, fakturaci, vedení účetnictví a další. Modulový systém nabízí nespočet možností, které můžete využít.

Helios Orange, Red

ERP systémy Helios, patří k dalším velmi oblíbeným systémům na českém trhu. Naše e-shopové řešení shop360 umí propojení i s těmito systémy.

POHODA

Ekonomický systém POHODA je program který využívá mnoho malých a středních firem v Česká republice a na Slovensku. S účetním a informačním systémem POHODA může vaše firma zlepšit nejen svoji efektivitu a produktivitu ale také lépe a rychle sledovat ty nejdůležitější účetní a ekonomické ukazatele.

CEZAR

ekonomický systém CÉZAR je specializovaným ERP systémem pro výrobní firmy, maloobchody a velkoobchody. K dispozici je ve třech verzích a na všechny verze systému CÉZAR umíme přímé napojení s e-shopem.

WinShop

Systém WinShop bývá nasazen pro řízení velkoobchodních společností i sítí maloobchodních organizací nebo v samostatných obchodech. Používáním tohoto systému získávají klienti velmi dobrý nástroj pro vedení firemní agendy od účetnictví po skladové zásoby a aktivní komunikaci se svými obchodními partnery a širokou škálu statistických výstupů a exportů do XML formátu.

QI

Informační systém QI, jako komplexní ERP systém vyhovuje většině firem díky své schopnosti přizpůsobit se konkrétním požadavkům každého podnikání. Skládá se z modulů, které umí řešit nejen finance, lidské zdroje nebo obchod a marketing, ale také výrobu, elektronickou komunikaci a spoustu dalšího v rámci specializovaných modulů pro konkrétní obory.

Matis

Programy MAtis se postarají o kompletní obchodní agendu spojenou s činnostmi jako je velkoobchodní prodej, maloobchod, prodej vlastních výrobků, prodej zboží do zahraničí, import zboží do ČR a jeho prodej v tuzemsku a ostatní obchodní činnosti.

InfoOffice

InfoOffice je vysoce škálovatelný universální firemní systém pro malé a střední firmy. Pracuje na platformě klient server. Současní uživatelé Info Office MMI zpracovávají od 1 tisíce do 900 tisíc dokladů ročně na jednom až několika desítkách PC současně. Jejich obraty se pohybují od stovek tisíc do několika miliard ročně.Kontakty

3sixty, s.r.o. 
Horáčkova 1222/5
140 00, Praha 4
Česká republika

 

IČ: 27582264
DIČ: CZ27582264
e-mail: info@3sixty.eu
tel.: +420 739 422 522

 

Mapa webu

Naše projekty

Přihlásit se k odběru novinek

Certifikáty

Procesy společnosti 3sixty, s.r.o. jsou v souladu s požadavky norem ISO 9001:2008, 14001:2005 a 27001:2006.